Witajcie na Strona Stowarzyszenia SZANSA oraz Warsztatu Terapii Zajeciowej


 Create an Account  

Aktualności
. Strona główna
. Czytelnia
. Archiwum
. Galeria zdjęć

Info... o WTZ
. O WTZ...
. Pracownie
. Historia
. Kontakt

Pracownie
. Komputerowa
. Muzykoterapii
. Przyrodnicza
. Rękodzielnictwa
. Plastyczna
. Gospodarstwa Domowego
. Kroju i szycia
. Techniczna
. Modelarska
. Rzeźby i linorytu
. Papieroplastyki
. Hafciarsko-tkacka
. Bukieciarstwa
. Decoupage
. Koralikarstwa


Rehabilitacja, sport ...
. Rehabilitacja
. Zawody sportowe

Własne strony internetowe uczestników
. Marcin Budzeń
. Piotr Datka
. Edwin Fijałkowski
. Kamila Kurek
. Ernest Lipka
. Tomasz Mroczek
. Marcin Solarz
. Tomasz Taborski
. Jerzy Treliński
. Marcin Ziewiec

  
22 medale królowej sportu dla SZANSY
Klub SZANSA



W dniach 12-13 maja 2017 Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA” działający przy Stowarzyszeniu „SZANSA” brał udział w Świętokrzyskim Mityngu Lekkoatletycznym Olimpiad Specjalnych w Sandomierzu. „SZANSA” wystawiła aż 13 osobową reprezentację zawodników z niepełnosprawnością intelektualną na co dzień uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej ul. Żabia 31 w Ostrowcu Świętokrzyskim, która przywiozła 8 złotych medali, 6 srebrnych, 8 brązowych oraz zajęli 4 miejsca czwarte i jedno piąte. Każdy zawodnik mógł startować w dwóch konkurencjach indywidualnych i sztafecie.


Zawodnicy „SZANSY” uzyskali następujące wyniki:

Biegi na 100 metrów: Masłoń Anna (I miejsce), Stan Krzysztof (I miejsce), Szwagierczak Milena (I miejsce), Kaczmarski Krzysztof (II miejsce), Skrobisz Maciej (II miejsce), Grześkiewicz Dominika (II miejsce), Wójcicka Katarzyna (III miejsce), Karbowniczek Łukasz (IV miejsce), Skoros Małgorzata (IV miejsce)

Bieg na 200 metrów: Dunal Marcin (I miejsce), Karbowniczek Łukasz (II miejsce), Wójcicka Katarzyna (II miejsce), Kaczmarski Krzysztof (III miejsce), Masłoń Anna (III miejsce), Skoros Małgorzata (III miejsce), Menducki Paweł (IV miejsce), Stan Krzysztof (V miejsce).

Bieg na 400 metrów: Dunal Paweł (III miejsce), Grześkiewicz Dominika (III miejsce), Szwagierczak Milena (III miejsce)

Skok w dal: Dunal Marcin (I miejsce), Pych Wioleta (I miejsce), Menducki Paweł (III miejsce).

Pchnięcie kulą: Pych Wioleta (I miejsce), Dunal Paweł (II miejsce), Skrobisz Maciej (IV miejsce)

„SZANSA” wystawiła również dwie sztafety, jedną 4x100 metrów żeńską, która w składzie Grześkiewicz Dominika, Pych Wioleta, Skoros Małgorzata, Szwagierczak Milena, wywalczyła III miejsce. Druga sztafeta 4x400 metrów w składzie Dunal Marcin, Dunal Paweł, Menducki Paweł oraz Stan Krzysztof nie miała sobie równych i na mecie zameldowała się jako pierwsza.

Reprezentanci „SZANSY” w składzie: Dunal Marcin, Dunal Paweł, Grześkiewicz Dominika, Kaczmarski Krzysztof, Karbowniczek Łukasz, Masłoń Anna, Menducki Paweł, Pych Wioleta, Skoros Małgorzata, Skrobisz Maciej, Stan Krzysztof, Szwagierczak Milena, Wójcicka Katarzyna pod opieką Jakubowski Piotr, Walczyk Przemysław, Woźniak Remigiusz jak zawsze w godny sposób promowali w ten sposób Gminę Ostrowiec i Powiat Ostrowiecki.









Prawa autorskie © Strona Stowarzyszenia SZANSA oraz Warsztatu Terapii Zajeciowej Wszystkie prawa zastrzeżone.

Opublikowane: 2017-05-24 (43 odsłon)

[ Wróć ]
Zastrzegamy sobie prawo do treści publikowanych na tej stronie, kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie bez naszej wiedzy i zgody jest zabronione.
© 2005 www.wtz.ostrowiec-sw.pl
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.02 sekund