Witajcie na Strona Stowarzyszenia SZANSA oraz Warsztatu Terapii Zajeciowej


 Create an Account  

Aktualności
. Strona główna
. Czytelnia
. Archiwum
. Galeria zdjęć

Info... o WTZ
. O WTZ...
. Pracownie
. Historia
. Kontakt

Pracownie
. Komputerowa
. Muzykoterapii
. Przyrodnicza
. Rękodzielnictwa
. Plastyczna
. Gospodarstwa Domowego
. Kroju i szycia
. Techniczna
. Modelarska
. Rzeźby i linorytu
. Papieroplastyki
. Hafciarsko-tkacka
. Bukieciarstwa
. Decoupage
. Koralikarstwa


Rehabilitacja, sport ...
. Rehabilitacja
. Zawody sportowe

Własne strony internetowe uczestników
. Marcin Budzeń
. Piotr Datka
. Edwin Fijałkowski
. Kamila Kurek
. Ernest Lipka
. Tomasz Mroczek
. Marcin Solarz
. Tomasz Taborski
. Jerzy Treliński
. Marcin Ziewiec

  
Kolejne spotkanie robocze w ramach Grundtviga
Wysłano dnia 01-04-2015 o godz. 13:41:01
Temat: Grundtvig - European Citizen Today
Grundtvig - European Citizen TodayW dniach 25-29 marca 2015 roku odbyło się spotkanie robocze w ramach projektu pt. „EUROPEAN CITIZEN TODAY” - w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” – Grundtvig, akcja Projekty Partnerskie Grundtviga. Spotkanie odbyło się u rumuńskich partnerów w mieście Bukareszt.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie znajduje się fotorelacja ze spotkania w RumuniiSpotkanie zostało zorganizowane przez rumuńskich partnerów projektu w Bukareszcie. W ostatnim wyjeździe w ramach tego projektu wzięło w nim udział trzech uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „SZANSA” Piotr Datka, Marcin Dunal i Piotr Modrzejewski. Opiekę nad nimi sprawowała kadra Tomasz Przybysławski, Marta Walczyk oraz Remigiusz Woźniak.

Spotkanie wszystkich uczestników międzynarodowego projektu odbyło się w siedzibie Scoala Gimnaziala Maria Rosetti w Bukareszcie. W spotkaniu nie zabrakło oczywiście innych partnerów biorących udział w projekcie. Obecni byli partnerzy z Hiszpanii, Cypru, Włoch oraz oczywiście gospodarze Rumunii.

Spotkania w poszczególnych krajach mają na celu przede wszystkim wspólne spotkania integrujące, przedstawienie zakresu zrealizowanych zadań w ramach projektu, np. w formie prezentacji multimedialnej. Na koniec precyzowane są plany i zamierzenia do realizacji przez poszczególnych partnerów projektu na kolejne miesiące.

Nasz team, czyli członkowie Stowarzyszenia „SZANSA” tradycyjnie już obdarowali swoich zagranicznych kolegów i przyjaciół drobnymi upominkami zaprojektowanymi i ręcznie wykonanymi przez osoby niepełnosprawne w ramach terapii zajęciowej. Wypróbowanym już elementem wręczania upominków był fakt, że to właśnie osoby niepełnosprawne przekazywały okolicznościowe drewniane kwiatki.

Wizyty u partnerów, to również poznanie miejscowej kuchni, obyczajów i tradycji. Nie sposób być w Bukareszcie i nie zwiedzić miejsc wartych uwagi. Zwiedziliśmy Muzeum Wsi Rumuńskiej w Bukareszcie, Muzeum Historii Naturalnej im. Grigore Antipy w Bukareszcie oraz Pałac Parlament w Bukareszcie, który jak się okazało jest jednym z największych budynków na świecie. Wizyty w kościołach, zwiedzanie ponad 200-letniego Parku oraz starego miasta pozostawiły w naszych głowach niesamowite wrażenia.

Wrażenia z pobytu w Bukareszcie pozostaną na długo w pamięci uczestników projektu.


 
Pokrewne linki
· Więcej o Grundtvig - European Citizen Today
· Napisane przez Szczepan


Najczęściej czytany artykuł o Grundtvig - European Citizen Today:
Konkurs na logo Projektu Grundtvig


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 4.5
Głosów: 2


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych Wyślij ten artykuł do znajomych


"Login" | Logowanie/Założenie konta | 0 komentarze
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować
Zastrzegamy sobie prawo do treści publikowanych na tej stronie, kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie bez naszej wiedzy i zgody jest zabronione.
© 2005 www.wtz.ostrowiec-sw.pl
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.03 sekund